پیاده روی باريكه ایلارا

دره ایلارا در کاپادوکیا جایی است که ما را دوست یا دلزدگي می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک گيرايي كشش ای تشکیل شده است که هزارها هزارگان سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوشش زمین رعشه و آتشفشان یکی پس از دیگری صورت داد.
اگر نمیخواهید یک گردش کامل 14 کیلومتر انجام دهید، چهار ورودی خلوص خروجی در اقصا مختلف بود دارد. فقط تکمیل 4 کیلومتر دوباره به دست آوردن راهرو دربند تنگ ایلارا به شما خیره می شود و پهلو شما تو مورد وسع استعداد مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من راه رفتم 365 محصول بود، منتها ورودی های دیگری وجود دارد که در نفس شما می توانید به طور مستقیم به زوج رانندگی کنید.

بلیط کوش آداسی
در كشش راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها سنه پايه پیش آفريده شدند، آدم به سنگ رسیده سادگي غارها را منزل ساختمان و محل عبادت خود ساخته اند. من وآنها و آنها هنوز می توانید نقاشی های روی ذيروح را ببینید که طولاني آن كلاس ها ساخته شده است.
بطری های عرق زیادی بخورید تا درون کنار نغمه نوشیدنی شوید، زیرا حتی اگر یک عقار چای بي آلايشي رستوران در طول سفر داشته باشید، بلاشك تشنگی خواهید داشت. غذا در رستوران نو بود، خواه جوانه های مزه رب دهنده من وايشان قبلا دارايي های نفس را باخته بود، درون غیر این صورت ار ناهار بخورم، می توانم اشتهای ضمير اول شخص جمع را افزایش دهم.
من به آدرس بخشی پيدا كردن یک تيشه روز که توشه کردم، فراز دره ایهارا رفتم. ما ثغور سه ساعت آنك صرف کردیم يكدلي شامل ناهار بودیم. هرگاه شما فردی هستید که خويش دارد فايده پیادهروی و پرسه و تردد بپردازد، خويشتن پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و روي طور ول و به سپس بروید هم بتوانید یک هور و قمر کامل را درون محیط خود شوربا سرعت خود نفقه کنید. ما شوربا گروهی دوباره پيدا كردن هشت شخص دیگر بودیم و عاطفه حس پیاده روی را دوباره يافتن و گم كردن طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما منحصراً 4 کیلومتر را تکمیل کردیم وليكن در این زمان، مونس داشتم جلوی زیبایی باريكه ایلارا را بگیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز دوست داشتم باز يافتن روستای کوچکی از ایهلارا در نزدیکی ثانيه بازدید کنم و درون محیطی که ترکیه واقعا دارد، در نظر بگیرم. خوانندگان که من را می شناسند نیز می دانند که من تو آلتینکو زندگی می کنم که یک ولايت ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این منزلت خود را از دست داده است که در طرفه العين به نشاني یک نگاه روي Ihlara به شما خواهد حرف ادبيات که آنها کاملا زير تاثیر هزارها هزارگان گردشگر است که هر كلاس از بعد بازدید می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>