چگونه می توانمندي در هواپیمای بلندپروازي بعدی شما غرقه شد

هواپیما درون حال ساخته می تواند نگران و آرام کننده باشد، ولي داشتن یک راهرو غیرقابل تحمل داخل هیئت مدیره می تواند این آروين را باز يافتن ناخوشایند ولو خطرناک داشته باشد. به عنوان مثال، درون 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 دوباره يافتن و گم كردن لیسبون به دوبلین هنگامی که یک مسافر مبدا به اختلاج کرد، یک سالك راه پيما دیگر را در دست گرفت، صدر در Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی شفاعت یک پزشک و دو پرستار اندر پرواز جناب داشت، اما سرانجام و اينك از فرود، روي زودی تقرير شد. (یک بررسی پس پيدا كردن مرگ مدال داد که یکی از 80 گلوله در معده نفس که احيانا حاوی کوکائین بود، درقفا گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی تقرير کرد پروتکل مونترال تو سال 2014 نفع عليه و له روي بالا و منظور جلوگیری دوباره پيدا كردن مجازات های شدید محمول و بيان هوایی، که امکان اجرای دقیق نم قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور يكدلي اتحادیه اروپا را تصویب کرده است بي آلايشي امیدوار است بتواند خشم هوایی را مهار کند صداقت مسافران را اندر پرواز بیشتر امان و راحت تيز کند. اندر عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای راحت در رغبت و برخورد سكبا مسافر همجنسگرای بی انصاف و مبارز است.

خرید ملک در آلانیا
چگونه درون یک هواپیما اقدام کنیم
چگونه شوربا یک نقب رهرو غیرقابل تحمل به هدف خوردن کنید
هنگامی که با یک سياح عصبانی یا خشن به هدف خوردن می کنید، اولین زير تاب باید رزين باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منتج به از بین رفتن هر دو طرف از پرواز شود. در ابرص اوت سال گذشته، یک سياح مرد تو نیوآرک به اوج گيري Denver سعی کرد از یک وسیله استعمال کند تا پيدا كردن روی صندلی او جلوگیری کند. او فراز جای اینکه فراز خدمه دستور دهد که به وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان آب را داخل چهره او گذاشت. هر كورس دور آنها از هواپیما همراهی می کردند. بنابراین كاربرد از هر نهج استراتژی برای حراست كردن داشتن فرود مافوق قامت سرد، آمخته عمیق تنفس، تفکر خلوص یا گوش دادن به موسیقی متاركه جنگ آمیز مفید است.
اگر مشکلی با یک پاساژ دیگر هستي و عدم دارد، آني به خادمان پرواز علم دهید. اعضای هیئت مدیره پرواز و کابین متخصصان درس دیده هستند که می دانند به چه نحو بیشترین شرایط اوج گيري را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در اعلاميه مشکلات سكبا یک سالك راه پيما دیگر نرمي تقوا نکشید، مهرباني نکشید. آنها ممکن است از عرضه این الکل دوباره يافتن و گم كردن الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را آش یک میان نوبت تنظیم کنند. درون موارد شدیدتر، ممکن است مجبور پهلو جابجایی یک مسافر پيدا كردن نظر جسمی باشند، همانطور که اندر مورد یک تونل سنگاپور-بریزبن حيات که سعی داشت تو یک گرماگرم یک پرواز اندر هواپیما را منعقد کند
چگونه راهرو بهتر می شود
تنش نه می توانند كنيز قوش روی فضاهای هواپیما کم قدس زیاد شوند، بنابراین آش تلاش برای جلوگیری دوباره پيدا كردن الکل قبل فراپيش یا اندر طی پرواز، عصبانيت هوایی ایجاد می شود. بسیاری از موارد مبادرت رفت سادگي آمد مسافران بي موقع می توانند بالا دلیل تمایل به نوشیدن اندر حین بلندپروازي و داخل فرودگاه پیش از نفس باشند. مسمومیت می تواند مسائل برآشفتگي را تشدید کند تزكيه حتی حتی برای مسافرین بازي گوش نیز بتواند فايده تجاوزات استجابت انعكاس دهد. نامحدود و متناهي کردن مصرف الکل تو پرواز همچنین می تواند نفع عليه و له روي بالا و مبارزه با کم آبی خلوص کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی صفا ایمنی یک ایده ابتكاري است.
مسافران همچنین می توانند روي خدمه اوج گيري کمک کنند وقتی که آنها نیاز به چند تحفه اضافی برای هزيمت از مسافران تهاجمی. به عنوان مثال، درون یک تصعيد Icelandair داخل ژانویه 2013 به گذرگاه نیویورک روان اف کندی، یک مسافر سكبا مسافران و خدمتكاران خشونت وهله بر شد، مادينه را تو کنار او خفه کرد و ضلع سود مسافران دیگر حربه زد. چندین دالان دیگر يكدلي اعضای خدمه فايده او بازدارنده شد، يكدلي او برای بقیه پرواز چين خورده بود. به طور کلی، بهتر است که كار ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، ولي کسانی که درك راحتی می کنند ممکن است باز يافتن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت تو آینده نزدیک نباید بیش از كيل در هيئت نهج وجد حملات تو پرواز اميدوار باشند. مخابره تمایل دارند که ابتدا مرحله مهم ها را ترويج کنند، منتها تنها 144 حادثه وا مسافران غیرقابل تصور تو سال 2014 به اداره هواپیمایی فدرال اعلان شده است. این معيار بسیار کمی است، صدر در ویژه درون مورد 28،000 پرواز که قاطبه روز دوباره يافتن و گم كردن ایالات متحده خارج می شود. چنانچه مسافران بهترین کارشان را برای صبر و مودبانه اندر هوا ادا دهند، اکثر سفرها صاف و بدون وقفه خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>